Laury dla kolekcji PIU Glass Murano

Gala wręczenia nagród Dobry Design 2018 odbyła się 06.12.2017r. Redaktor merytoryczna Forum Dobrego Designu, Justyna Łotowska, tak mówi o tym wydarzeniu: "Konkurs Dobry Design wyróżnia najlepsze, najciekawsze produkty wnętrzarskie oraz rozwiązania, które odmieniają przestrzenie naszych domów i mieszkań. (...) jest swego rodzaju podsumowaniem teogo, co najlepszego wydarzyło na tym rynku w ostatnim czasie.

 

Przeczytaj więcejarrow

PIU Design podczas Warsaw Home 2017

Na trzy dni, 6-8 października 2017r., podwarszawskie Centrum wystawiennicze PTAK zmieniło się w międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz Warsaw Home. Na naszej tegorocznej wystawie pokazaliśmy między innymi drzwi pełnoszklane PIU Glass, nową gamę szczotkowanych wykończeń aluminium: czerń, brąz oraz champagne. Zaprezentowaliśmy również naszą nowość - PIU Murano, czyli szkło polimerowe dostępne również w wersji płyt ściennych (300cm x 130cm) tworzących duet idealnie licujący z drzwiami wykończonymi tym samym materiałem. Więcej nowości w naszym nowym Showroomie w Warszawie, ul. Litewska 10

 

Przeczytaj więcejarrow

PIU Design na Targach Dom Inteligentny 2017

Podczas weekendu 3 - 5 marca 2017 roku Stadion Narodowy w Warszawie należał do wielbicieli nowych technologii, architektury i najlepszego wzornictwa. W ciągu 3 dni trwania Targów Dom Inteligentny odwiedziło je blisko 6000 odwiedzających, w tym liczne grono projektantów i architektów wnętrz.

 

Przeczytaj więcejarrow

PIU Design na 4 Design Days 2017

W dniach 16 – 19 lutego 2017 roku w Katowicach odbyła się druga edycja 4 Design Days. To największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

 

Przeczytaj więcejarrow

Wnętrzarskie laury dla drzwi PIU Design

Marka PIU Design zdobyła ostatnio dwie prestiżowe nagrody za swoje innowacyjne drzwi, produkowane z wykorzystaniem technologii Aluminium Design. Produkty zostały uhonorowane przez ekspertów w konkursach „Design dla Konesera” i „Dobry Design”.  

 

Przeczytaj więcejarrow

Piątek dobrze zaprojektowany

Pod koniec listopada w showroomie BM Housing odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Piątek dobrze zaprojektowany” zorganizowane przez BM Housing i PIU Design. Pod tym hasłem obie marki zapraszają architektów wnętrz do udziału w spotkaniach autorskich, prelekcjach i warsztatach. Gościem specjalnym inauguracyjnego wieczoru była Beata Bochińska, autorka książki „Zacznij kochać dizajn. Przewodnik dla kolekcjonerów”.

 

Przeczytaj więcejarrow

PIU Design na 1. edycji Warsaw Home

W dniach 21-23 października 2016 r. w podwarszawskim PTAK Warsaw Expo odbyła się pierwsza edycja międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home. W ramach ekspozycji firmy WiM zwiedzający mogli zobaczyć drzwi  z kolekcji PIU Aluminium Line wykończone Corianem. 

 

Przeczytaj więcejarrow

PIU Design na Łódź Design 2016

Łódź Design Festival to już niemal tradycja – od 2007 roku, zawsze w październiku Łódź staje się stolicą polskiego designu. Na imprezę przybywają najważniejsi projektanci, producenci i dystrybutorzy z branży. Wśród nich już od kilku lat jest obecna marka PIU Design.  

 

Przeczytaj więcejarrow

PIU Design z prezentacją w SARP Kraków

W piątek, 17 czerwca 2016 roku w Galerii Architektury SARP przy Placu Szczepańskim 6 w Krakowie odbył się wykład wybitnych architektów Andrzeja Bulandy i Włodzimierza Muchy. Był on częścią cyklu "Spotkanie z Mistrzem", organizowanego w Krakowskim Oddziale SARP. W ramach cyklu prezentowana jest twórczość architektoniczna najwybitniejszych przedstawicieli polskiej architektury.

 

Przeczytaj więcejarrow

PIU Design na Wroclove Design 2016

Od 18 do 22 maja 2016 roku, ponad 6000 m2 w części meblowej Alei Bielany, największego centrum handlowego w Polsce, zamieniło się w miejsce prezentacji dobrego designu i zaskakujących rozwiązań w ramach Wroclove Design 2016.  

 

Przeczytaj więcejarrow

PIU Design w STREFIE DESIGNU Ewa & Wnętrze w Krakowie

W dniach 8-10 kwietnia 2016 r. na terenie wystawienniczym EXPO KRAKÓW odbyła się piąta edycja Targów DOM INTELIGENTNY.  Wydarzeniu towarzyszyła wystawa designerskich marek wnętrzarskich z całego świata. Była to prawdziwa gratka dla miłośników stylu, elegancji i funkcjonalności we wnętrzach.

 

Przeczytaj więcejarrow

PIU Design na arena DESIGN 2016

Od 8 do 11 marca 2016 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się 8. edycja areny DESIGN. PIU Design już po raz czwarty uczestniczyło w tym wydarzeniu. Do finału konkursu TOP DESIGN awards odbywającego się podczas targów zakwalifikowano drzwi Modern z serii PIU Aluminium Line Skóra.

 

Przeczytaj więcejarrow

PIU Design zaprasza na Łódź Design Festival 2015

8 października 2015 roku rozpoczyna się kolejna edycja Łódź Design Festival. Serdecznie zapraszamy na stoiska PIU Design. Pokażemy na nich innowacyjne projekty drzwi z linii PIU Aluminium Line. Autorskie wzory stworzyli specjalnie dla nas jeden z najlepszych polskich designerów Tomasz Augustyniak oraz ceniona architekt wnętrz Dominika J. Rostocka.

 

Przeczytaj więcejarrow

PIU DESIGN nowym partnerem Planu Wnętrza

Plan Wnętrza to unikalna na warszawskim rynku inicjatywa, powołana do życia w 2014 roku przez grupę prestiżowych firm z branży wnętrzarskiej. Projekt został stworzony z myślą o współpracy z architektami i projektantami wnętrz.

 

Przeczytaj więcejarrow

ARENA DESIGN 2015

Luty to dla nas wyjątkowy czas. Po raz trzeci wysokie drzwi PIU Design znalazły się w finale konkursu TOP DESIGN AWARD w ramach ARENA DESIGN 2015. Zaprezentowaliśmy nowatorskie rozwiązanie - Decorative Panels line, wysokie drzwi pokryte dekoracyjnym panelem ściennym 3D - Corianem firmy DuPont.

 

Przeczytaj więcejarrow

DOBRY DESIGN 2015

II edycja Forum Dobrego Designu zakończona! Uroczysta Gala odbyła się 10.12.2014r. w Centrum Konferencyjnym Muranów w Muzeum Historii Żydów Polskich.Bardzo nam miło ogłosić, że nasza kolekcja drzwi wysokich PIU ALU, linia drzwi z betonem architektonicznym zdobyła tytułDOBRY DESIGN 2015 w kategorii „Drzwi i okna”. 

 

Przeczytaj więcejarrow

ŁÓDŹ DESIGN 2014

8 edycja Międzynarodowego Festiwalu ŁÓDŹ DESIGN, najważniejszego wydarzenia związanego z projektowaniem, odpowiadała na hasło „Brave New World”. Tegoroczna edycja postawiła na interaktywność – twórczy plac zabaw w Sferze Testów pod okiem Grupy TABANDA dla dorosłych i wiele atrakcji kierowanych do dzieci. Nie obyło się bez stałych punktów – plebiscytu must have i konkursu dla młodych projektantów make me.

 

Przeczytaj więcejarrow

Finał konkursu DOBRY WZÓR 2014

Aluminium Design – drzwi z betonem architektonicznym, znalazły się w gronie finalistów konkursu „Dobry Wzór 2014”, organizowanego już od 21 lat przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.Drzwi wykończone betonem to innowacja na polskim rynku. Produkt ten przełamuje myślenie o betonie. To nie tylko materiał budowlany.

 

Przeczytaj więcejarrow

WAWA DESIGN 2014

Design znów opanował  Warszawę! Druga edycja Wawa Design ponownie zawitał na teren SOHO Factory. Hasłem przewodnim była  „Przynależność”.

 

Przeczytaj więcejarrow

POZNAN DESIGN DAYS 2014 ANATOMIA EUROPY. UKRAINA, ROSJA, BIAŁORUŚ

Ksenia Kaniewska, kurator wystawy przygotowała tryptyk wystaw sztuki wschodniej na przykładzie wzornictwa Ukrainy, Rosji i Białorusi, znakomicie wpisujący się w hasło przewodnie tej edycji festiwalu jakim była komunikacja.

 

Przeczytaj więcejarrow

WROCLOVE DESIGN 2014

WROCLOVE DESIGN chce odczarować pojęcie „designu”, dla wielu wciąż obcego, hermetycznego i nieprzyjaznego. Chcemy pokazać, że design to więcej niż estetyka. To myśl stojąca za produktem, to otwieranie się na człowieka i jego potrzeby.

 

Przeczytaj więcejarrow

ARENA DESIGN 2014

ARENA DESIGN 2014 to dla nas wydarzenie wyjątkowe – drzwi z betonem PIU Design nagrodzone w konkursie TOP DESIGN AWARD 2014!

 

Przeczytaj więcejarrow

ZŁOTE VILLE 2014

Miesięcznik VILLA, po raz 5-ty zorganizował prestiżowy konkurs Złote Ville, wyłaniając najlepsze produkty branży wnętrzarskiej.

 

Przeczytaj więcejarrow

DOBRY DESIGN 2014

Podczas Forum Dobrego Designu, odbyło się wręczenie nagród w konkursie DOBRY DESIGN 2014. Trzecia już edycja konkursu wyłoniła 53 produkty w 11 kategoriach produktów wyposażenia i wystroju wnętrz. W skład jury weszło 120 architektów i projektantów wnętrz z całej Polski.

 

Przeczytaj więcejarrow

OPEN DAY 2013

W rocznicę otwarcia naszego Showroomu w Warszawie, w piątek 13.12.2013r., podczas uroczystego eventu, zaprezentowaliśmy nową kolekcję systemu wysokich drzwi.

 

Przeczytaj więcejarrow

WAWA DESIGN 2013

Do polskiej mapy Festiwali Designu dołączyła Warszawa z WAWA DESIGN FESTIVAL. To impreza prezentująca i promująca kreatywne projektowanie. Hasłem przewodnim I edycji był Człowiek, jego prawa i potrzeby.

 

Przeczytaj więcejarrow

WROCLOVE DESIGN 2013

Wrocław stał się miejscem prezentacji designu i sztuki na skalę europejską, a to za sprawą Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów WROCLOVE DESIGN.

 

Przeczytaj więcejarrow

DESIGN W GDAŃSKU 2013

Niezwykle interesujące wydarzenie jakim jest ABOUT DESIGN w Gdańsku to połączenie tradycyjnej imprezy targowej z rozpowszechnianiem trendów we wzornictwie oraz aranżacji współczesnych wnętrz poprzez wykłady, eventy edukacyjne oraz lifestyle’owe.

 

Przeczytaj więcejarrow

ARENA DESIGN 2013

Wydarzenie ARENA DESIGN jest unikatowym w swojej formule spotkaniem polskich i zagranicznych designerów, projektantów i architektów, ekspertów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. W tegorocznej edycji  prestiżowego konkursu TOP DESIGN award 2013 wśród nominowanych do statuetki znalazły się również nasze drzwi (270cm) z lustrem akrylowym.

 

Przeczytaj więcejarrow

OTWARCIE SHOWROOMU

W centrum starej Warszawy, przy ulicy Wilczej 66/68, otworzyliśmy showroom. Bohaterem wnętrza są wysokie drzwi (220, 240, 260), z ościeżnicą ukrytą w ścianie, w unikatowych wykończeniach. Kolorystyka wnętrza, oparta na kolorach marki bieli i czerni, pozwala na prezentację różnorodnych możliwości drzwi - lakierowanych w macie lub połysku, akrylowych, pokrytych tapetą czy lustrem.

 

Przeczytaj więcejarrow

Finał konkursu DOBRY WZÓR 2012

Od wielu lat konkurs DOBRY WZÓR organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego próbuje odpowiedzieć na pytania jak połączyć funkcjonalność z dobrym wzornictwem. W tegorocznej edycji wśród finalistów konkursu znalazły się również wysokie drzwi PIU Design z ukrytą ościeżnicą.

 

Przeczytaj więcejarrow

Copyright 2015 PIU Design

Designed by Designum.pl