Ściany przesuwne

Wysoki system przesuwny, zastępuje tradycyjną ścianę. Wiszące drzwi przesuwne otwierają nowe możliwości aranżacji wnętrz. Inteligentne i funkcjonalne rozwiązanie, jakimi są ściany przesuwne – pełnoszklanych (PIU Geometric Glass) lub obłożonych materiałami (PIU Geometric Alu), bez toru dolnego wizualnie otworzą wnętrze, a system cichego domyku zapewnia bezpieczeństwo. Ściany przesuwne PIU to idealne rozwiązanie do garderoby, łazienki, czy salonu.

Aluminiowa konstrukcja skrzydła PIU Geometric zapewnia lekkość, bezpieczeństwo oraz umożliwia wykończenie różnymi materiałami, takimi jak szkło polimerowe, lustro, spieki i wiele wiele innych. Ościeżnica aluminiowa wykończona jest aluminium anodowanym, szczotkowanych oraz może występować w odcieniach: czarnym (brushed black), brązowym (brushed dark brown) i champagne (brushed champagne). Jest to niewątpliwie detal, który nadaje wnętrzu charakteru. Ich niezwykły minimalistyczny design doskonale się komponuje z każdym projektem wnętrza.

Współcześnie największą dekoracją wnętrz są wysokie przeszklenie, które przewodzą na myśl bogate dziedzictwo modernizmu. Wysoki system przesuwny szklany, zastępuje tradycyjne ściany, tradycyjne podziały. Luksus w domach XII wieku oznacza otwartą przestrzeń, dostęp do spokoju, harmonii i światła. We współczesnych minimalistycznych domach architektura przestrzeni, umożliwia jej otwarcie lub czasowe zamknięcie, a niezbędne dekoracyjne czy wyszukane meble, grają główną role. Ponieważ się płynnie one przenikają tworząc organiczną całość.

Ściany przesuwne to nie tylko piękne (dowolność w dopasowaniu wykończenia do wnętrza), ale również funkcjonalne rozwiązanie (lekkość aluminiowej konstrukcji skrzydła), dzięki czemu stają się praktycznym rozwiązaniem do wnętrz, w których otwieranie drzwi tradycyjnych mogłoby być uciążliwe. Ściany przesuwne pozwalają na estetyczną i praktyczną aranżację nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych i biurowych. To idealne rozwiązanie do salonu, jadalni czy garderoby. Niewidoczna prowadnica, ergonomiczny mechanizm jezdny sprawia, że skrzydła systemu przesuwnego podczas otwierania i zamykania „płyną”.

System przesuwny dostępny jest również jako drzwi loftowe (drzwi z ramką okalającą skrzydło i delikatnymi szprosami). System przesuwny szklany z podziałem loftowym nie stanowią bariery dla światła dziennego. Ściany przesuwne PIU pozwalają na możliwe czasowe otwarcia lub zamknięcia przestrzeni, zastępując tradycyjne podziały wnętrz. W zależności od potrzeb i pogody w danym momencie właściciele mogą sterować licznymi przeszkleniami, ponieważ się one płynnie przenikają, tworząc organiczną całość. Kreuj przestrzeń według własnych potrzeb, ściany przesuwne PIU – rozwiązanie o nieograniczonym wzornictwie i nieskończonych możliwościach.

Specjaliści PIU Design na każdym etapie realizacji zamówienia pomagają znaleźć najlepsze ściany przesuwne do Twojego domu. Zaufaj więc PIU i ciesz się idealnymi ścianami w Twoim domu.

Sprawdź proponowane produkty:

  1. System przesuwny Geometric ALU do wykończenia różnymi materiałami lub w wersji pełnoszklanej Geometric Glass
  2. System przesuwny ścienny DUCH do wykończenia różnymi materiałami lub w wersji pełnoszklanej
  3. Szkło polimerowe Glass Murano do wykończenia skrzydeł ALU oraz ścian