PIU DESIGN NA ARENA DESIGN 2016

Od 8 do 11 marca 2016 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się 8. edycja areny DESIGN. PIU Design już po raz czwarty uczestniczyło w tym wydarzeniu. Do finału konkursu TOP DESIGN awards odbywającego się podczas targów zakwalifikowano drzwi Modern z serii PIU Aluminium Line Skóra.

Model zaprojektowany dla PIU Design przez czołowego polskiego projektanta Tomasza Augustyniaka a wykończony naturalną skórą holenderskiej marki Alphenberg zaprezentowany został na specjalnej wystawie poświęconej pracom konkursowym. 

Elegancką formę drzwi Modern z serii PIU Aluminium Line Skóra zainspirowało dwudziestolecie międzywojenne. Mogą stać się one samodzielną ozdobą wnętrza lub ukrytym elementem ściany całkowicie wykończonej skórą w jednym z odcieni zastosowanych na drzwiach. Projekt Tomasza Augustyniaka stanowi uniwersalną propozycję zarówno dla nowoczesnych przestrzeni, loftów jak i wnętrz klasycyzujących. Cieszył się on dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających. 

W sumie Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 8-11 marca odwiedziło ponad 20 tys. osób. Targi arena DESIGN po raz kolejny okazały się być źródłem inspiracji, a odbywające się w ramach 8. edycji wydarzenia wykłady, warsztaty i prelekcje stanowiły doskonałą okazję do wymiany doświadczeń między producentami, projektantami i architektami.

Galeria zdjęć