NOWOŚĆ: drzwi ukryte PIU Acryl Line. Design w zasięgu ręki!

Nowe drzwi od PIU Design z kolekcji PIU Acryl Line łączą w sobie nowocze-sny wygląd drzwi ukrytych zlicowanych ze ścianą, prawdziwie włoską stylisty-kę oraz funkcjonalny materiał wykończeniowy jakim jest akryl. Marka PIU De-sign zadbała również o ich atrakcyjną cenę.

Po pierwsze: design

Obserwując najmodniejsze wnętrza mieszkalne i komercyjne nie ma wątpliwości, że przyszłość należy do drzwi ukrytych, pozbawionych charakterystycznych opasek i widocznych ościeżnic. Jest to ogólnoświatowy trend, który pozytywnie wpływa na architekturę i estetykę wnętrza. Drzwi idealnie zlicowane z powierzchnią ściany wyda-ją się optycznie lżejsze i smuklejsze. Dodatkowo, ich kolorystyka i stopień połysku (mat lub połysk) mogą być ujednolicone z wykończeniem ścian. Takie bardzo deko-racyjne rozwiązanie nie jest już zarezerwowane wyłącznie dla ekskluzywnych domów i apartamentów. Renomowana marka drzwi PIU Design promuje na polskim rynku linię drzwi ukrytych PIU Acryl, która dzięki nowoczesnemu wzornictwu i rozsądnej cenie ma szansę stać się hitem na rynku designerskich drzwi. Konstrukcja ukrytej ościeżnicy wykonana jest z aluminium, natomiast powierzchnia skrzydła wykończona jest włoskim akrylem. Klient ma do wyboru paletę 4 kolorów podstawowych i 7 kolo-rów uzupełniających. Istnieje również możliwość malowania drzwi farbą ścienną lub pokrycie ich tapetą. Drzwi zamówić można w standardowej wysokości do 210 cm. PIU Acryl Line doskonale odnajdą się nie tylko we wnętrzach modernistycznych, ale też w lubianym przez Polaków klimacie skandynawskim oraz coraz popularniejszym stylu nowojorskim. 

Po drugie: technologia

Autorska technologia PIU Design pozwala na idealne zlicowanie drzwi z powierzchnią ściany. System drzwi PIU Acryl składa się z ościeżnicy aluminiowej o wielokomoro-wym profilu oraz skrzydła drewnianego. Niewidoczne są wszystkie elementy uzupeł-niające, w tym zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach i zamek magnetyczny. Wybór akrylu, jako wykończenia dla drzwi z linii PIU Acryl Line, nie jest przypadkowy. To ultranowoczesny materiał, który coraz częściej stosowany jest w aranżacji wnętrz. Powłoka akrylowa nadaje powierzchniom niezwykłą głębię koloru. W przeci-wieństwie do powłok lakierowanych jest ona odporna na promienie UV, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza przy białych drzwiach lub innych jasnych kolorach. Drzwi z linii PIU Acryl zachowają głębie i intensywność koloru przez długie lata. Akryl to również zdecydowanie większe bezpieczeństwo użytkowania oraz wyższa odpor-ność powłoki drzwi na uderzenia i zarysowania. Ma to szczególne znaczenie we wnę-trzach, w których przebywają dzieci. Na uwagę zasługuje fakt, że w produkcji drzwi PIU Design stosuje się najwyższej klasy akryl z Włoch, który w porównaniu z jego tradycyjnym odpowiednikiem jest twardszy, o 30% grubszy, ma niezmienny w czasie kolor i większą odporność na zarysowania.

Po trzecie: rozsądna cena

Drzwi zlicowane ze ścianą to jedno z topowych rozwiązań w aranżacji współczesnych wnętrz. Ambicją marki PIU Design było stworzenie bardzo modnych drzwi ukrytych, które nie będą zarezerwowane wyłącznie dla ekskluzywnych domów i apartamentów. Dzięki autorskiej technologii oraz własnej produkcji udało się opracować wysokiej kla-sy drzwi ukryte w atrakcyjnej cenie. Rozsądna oferta cenowa nie oznacza przy tym kompromisów w zakresie zastosowanych materiałów i jakości wykonania. Ościeżnice produkowane są z wysokiej klasy aluminium, a skrzydła wysokiej jakości powłok akrylowych z dużą dbałością o detal. Cena ok. 2900 zł./ komplet. Firma proponuje również tańsze rozwiązania, drzwi do malowania farbą ścienną lub tapetowania w ce-nie 1500zł./komplet.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej www.piudesign.pl oraz profilu marki na Facebooku: www.facebook.com/PIUdesign

Kontakt dla mediów:
Anna Włoszczyńska-Lewińska
E-mail: a.wloszczynska@piudesign.pl
Tel. kom.: 784 438 606


Informacja prasowa, Warszawa, 2015r.